Mitsubishi
ASX

Mitsubishi ASX – Niezawodny kompan

Czasem dobrze jest zjechać z utartych szlaków i sprawdzić, co kryje się za zakrętem nieznanej drogi. Zawsze warto mieć u boku niezawodnego towarzysza przygód. Taki jest właśnie Nowy Mitsubishi ASX – mocny, pewny i niezawodny. Możesz na nim polegać zarówno w miejskiej dżungli, jak i na dalekich bezdrożach. Przestronne wnętrze zapewni komfortową jazdę podczas każdej, nawet najdalszej podróży. A możesz mieć pewność, że ten kompaktowy SUV zabierze Cię dalej niż Twoja wyobraźnia.

your 360 images
Mitsubishi ASX - Logo

Systemy ADAS

W Nowym ASX zastosowano pełen pakiet systemów ADAS zapewniających maksymalne bezpieczeństwo i spokój ducha.

System Multi-Sense

System Multi-Sense umożliwia kierowcy personalizację reakcji układu kierowniczego, układu stabilizacji toru jazdy i kontroli trakcji oraz reakcji na pedał przyspieszenia.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Za bezpieczeństwo odpowiadają systemy: monitorowania martwego pola, centrowania na pasie ruchu, zapobiegania przekraczaniu prędkości oraz tempomat adaptacyjny i automatyczne światła drogowe.

Nowy Mitsubishi ASX – Poczuj się jak u siebie w domu

Cyfrowy zestaw zegarów

W nowym ASX dostępne są różne zestawy wskaźnikówm w tym w pełni personalizowany cyfrowy wyświetlacz o przekątnej 10,25″. Pozwala on w czytelny sposób kontrolować najważniejsze parametry jazdym jak również wyświetlać wskazania systemu nawigacji.
Cyfrowy zestaw zegarów
System nagłóśnienia

System nagłośnienia

Nowy Mitsubishi ASX wyposażony w funkcjonalność Android Auto i Apple CarPlay w standardzie. W najlepiej wyposażonych wersjach pojawia się system BOSE® Premium Audio.

Ekran dotykowy

Zamontowany centralnie wyświetlacz systemu Smartphone-link Display Audio (SDA) pełni rolę głównego interfejssu między kierowcą i systemamy pojazdu, w tym systemem informacji i rozrywki. Wyświetlacz SDA dostępny jest w formacie panoramicznym 7″ i pionowym 9,3″.

Ekran dotykowy - System SDA
Przesuwana tylna kanapa Mitsubishi ASX

Przesuwana tylna kanapa

Wnętrze nowego ASX łączy styl i komfort z przestrzenią i wszechstronnością. Tylna kanapa jest przesuwana aż w zakresie 16 cm, co sprawia że możemy w elastyczny sposób zarządzać przestrzenią na bagaż i miejscem dla pasażerów.

Przednie lampy w technologii Full LED

Nowy ASX wyróżnia się dynamicznym designem przedniego pasa według koncepcji Dynamic Shield. Oferowane w standardzie reflektory w technologii Full LED dodatkowo uatrakcyjniają jego wygląd i poprawiają bezpieczeństwo jazdy.

Przednie lampy w technologii Full LED
Ocena klientów w Google - ASV Lider

Najlepszy serwis w Dolnośląskiem

Zakup nowego Mitsubishi w ASV Lider to gwarancja, że o Twoje auto będą dbać najlepsi specjaliści. Nasz autoryzowany serwis Mitsubishi jest najlepszym w województwie dolnośląskim według klientów, którzy ocenili nas w serwisie Google.

Jesteś zainteresowany zakupem? Zostaw nam swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą!

Wolisz kontakt telefoniczny? Zadzwoń!