NAPRAWY BLACHARSKO-LAKIERNICZE

Kompleksowe naprawy powypadkowe

Rzetelna ocena uszkodzeń i kalkulacja kosztów naprawy. Na podstawie sporządzonej ekspertyzy, przedstawiony jest precyzyjny kosztorys naprawy samochodu, co jest szczególnie ważne przy rozliczeniu usługi ze środków własnych klienta. W przypadku likwidacji szkód komunikacyjnych, kosztorysowanie odbywa się na podstawie systemu Audatex, który jest akceptowany przez wszystkie firmy ubezpieczeniowe. Ocena zakresu naprawy mająca na celu weryfikacje uszkodzonych elementów oraz wykonanie kosztorysu, przeprowadzona jest przez wykwalifikowaną obsługę na specjalnie do tego celu przygotowanym stanowisku.

Nowoczesna technologia

Naprawa uszkodzonego nadwozia samochodu odbywa się z wykorzystaniem komputerowego systemu Super Satelite firmy AUTOROBOT, gwarantującego prawidłowe odtworzenie bryły pojazdu. Najwyższa jakość usług lakierniczych uzyskiwana jest przy zastosowaniu wielkogabarytowych, bezpyłowych kabin lakierniczych (firma posiada łącznie cztery takie kabiny), dwóch bezpyłowych kabin przygotowawczych i stanowiska do wykonczeń lakierniczych. Ważnym ogniwem procesu lakierniczego jest mieszalnia lakierów z komputerowym doborem kolorów firmy SIKKENS.

SAMOCHÓD ZASTĘPCZY NA CZAS NAPRAWY!

Dlaczego warto korzystać z autoryzowanego serwisu?

Zostawiasz samochód w dobrych rękach
Tylko Mitsubishi odpowiada i gwarantuje najwyższe kwalifikacje mechaników. Każdy z nich przechodzi co roku wszechstronne szkolenia praktyczne i teoretyczne. Dysponujemy stale aktualizowaną bazą danych w zakresie informacji technicznych o wszystkich modelach samochodów marki Mitsubishi.
Doceniamy naszych klientów
Autoryzowane serwisy zawsze oferują atrakcyjne promocje dla stałych klientów.
Korzystamy z oryginalnych części i oprogramowania
Zlecając naprawy i przeglądy w autoryzowanym serwisie Mitsubishi masz pewność, że do napraw używamy oryginalnych części zamiennych, akcesoriów i narzędzi oraz korzystamy z aktualnego i bezpiecznego oprogramowania.
Dokumentujemy historię twojego samochodu
Każda wizyta w serwisie Mitsubishi jest odnotowana i ma potwierdzenie w książce serwisowej Twojego samochodu. Dysponujesz historią napraw i przeglądów, które tworzą wiarygodne źródło informacji dla użytkownika i przy sprzedaży.

Zapisz się na wizytę w ASV LIDER

Zgody

Wolisz kontakt telefoniczny?

Twój samochód odmówił posłuszeństwa? Chcesz przekazać go w profesjonalne ręce? Zadzwoń i umów się na wizytę u naszych specjalistów.