NAPRAWY POWYPADKOWE

CENTRUM NAPRAW BLACHARSKO-LAKIERNICZYCH

Kompleksowe naprawy powypadkowe

Przeprowadzamy przede wszystkim kompleksowe naprawy powypadkowe. Podstawą naprawy jest mianowicie rzetelna ocena uszkodzeń i kalkulacja kosztów naprawy. W oparciu o sporządzoną ekspertyzę, przedstawiony jest precyzyjny kosztorys naprawy samochodu, co jest niemniej ważne przy rozliczeniu usługi ze środków własnych klienta. W przypadku likwidacji szkód komunikacyjnych, kosztorysowanie odbywa się na podstawie systemu Audatex, który jest akceptowany przez wszystkie firmy ubezpieczeniowe.

Ocena zakresu naprawy ma na celu weryfikacje uszkodzonych elementów oraz wykonanie kosztorysu, w związku z tym przeprowadzona jest przez wykwalifikowaną obsługę na specjalnie do tego celu przygotowanym stanowisku.

Zapoznaj się również z naszą ofertą >>

Naprawy powypadkowe, Wrocław
centrum napraw blacharsko-lakierniczych Wrocław

Nowoczesna technologia

Naprawy powypadkowe samochodu odbywają się przede wszystkim z wykorzystaniem komputerowego systemu Super Satelite firmy AUTOROBOT, który gwarantuje także prawidłowe odtworzenie bryły pojazdu. Najwyższa jakość usług lakierniczych uzyskiwana jest również ze względu na zastosowanie wielkogabarytowych oraz bezpyłowych kabin lakierniczych. W związku z tym, firma posiada łącznie cztery takie kabiny – dwie bezpyłowe kabiny przygotowawcze i stanowiska do wykończeń lakierniczych. Co więcej – ważnym ogniwem procesu lakierniczego jest mieszalnia lakierów z komputerowym doborem kolorów firmy SIKKENS.

CO NAJWAŻNIEJSZE – UDOSTĘPNIAMY SAMOCHÓD ZASTĘPCZY NA CZAS NAPRAWY!

Dlaczego warto skorzystać z usług ASV LIDER?

Zostawiasz samochód w dobrych rękach

Ściśle mówiąc tylko Mitsubishi odpowiada i gwarantuje najwyższe kwalifikacje mechaników. Każdy z nich w dodatku przechodzi co roku wszechstronne szkolenia praktyczne i teoretyczne. Dysponujemy także stale aktualizowaną bazą danych w zakresie informacji technicznych o wszystkich modelach samochodów marki Mitsubishi.

Doceniamy naszych klientów

Z tego powodu autoryzowane serwisy zawsze oferują atrakcyjne promocje dla stałych klientów.

Korzystamy z oryginalnych części i oprogramowania

Tym samym, zlecając naprawy i przeglądy w autoryzowanym serwisie Mitsubishi masz pewność, że do napraw używamy oryginalnych części zamiennych, akcesoriów i narzędzi oraz oczywiście korzystamy z aktualnego i bezpiecznego oprogramowania.

Dokumentujemy historię twojego samochodu

Należy pamiętać, że każda wizyta w serwisie Mitsubishi jest odnotowana i ma potwierdzenie w książce serwisowej Twojego samochodu. Oprócz tego, dysponujesz także historią napraw i przeglądów, które tworzą wiarygodne źródło informacji dla użytkownika oraz przy sprzedaży.

Serwis Samochodowy ASV Lider

Zapisz się na wizytę w ASV LIDER

Zgody

Wolisz kontakt telefoniczny?

Twój samochód odmówił posłuszeństwa? Chcesz przekazać go w profesjonalne ręce? Zadzwoń i umów się na wizytę u naszych specjalistów.