SERWIS MECHANICZNY

Powierz swój samochód najlepszym.

Zespół pracowników serwisu ASV LIDER to grupa młodych osób, posiadających olbrzymie już doświadczenie zawodowe, związane nie tylko z marką Mitsubishi, ale także z innymi markami pojazdów. System obowiązujący w firmie, pozwala na podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników poprzez aktywny udział w szkoleniach organizowanych przez Mitsubishi Motors Corporation Car Polska oraz Polską Izbę Motoryzacyjną.
Serwis w swej działalności wykorzystuje najwyższej klasy przyrządy i urządzenia renomowanych firm. W związku z tym naprawy główne podzespołów dokonywane są za pomocą profesjonalnych przyrządów wymaganych przez producenta marki Mitsubishi (ASV Lider jest jedną z niewielu stacji Mitsubishi Motors Corporation w Polsce wyposażoną w pełny pakiet oprzyrządowania specjalistycznego).
Układy jezdne samochodów są weryfikowane i naprawiane przy wykorzystaniu linii diagnostycznej podwozia Profi firmy Maha oraz elektronicznego pomiaru geometrii Microline 4000 firmy Beissbarth.

Dlaczego warto korzystać z autoryzowanego serwisu?

Zostawiasz samochód w dobrych rękach
Tylko Mitsubishi odpowiada i gwarantuje najwyższe kwalifikacje mechaników. Każdy z nich przechodzi co roku wszechstronne szkolenia praktyczne i teoretyczne. Dysponujemy stale aktualizowaną bazą danych w zakresie informacji technicznych o wszystkich modelach samochodów marki Mitsubishi.
Doceniamy naszych klientów
Autoryzowane serwisy zawsze oferują atrakcyjne promocje dla stałych klientów.
Korzystamy z oryginalnych części i oprogramowania
Zlecając naprawy i przeglądy w autoryzowanym serwisie Mitsubishi masz pewność, że do napraw używamy oryginalnych części zamiennych, akcesoriów i narzędzi oraz korzystamy z aktualnego i bezpiecznego oprogramowania.
Dokumentujemy historię twojego samochodu
Każda wizyta w serwisie Mitsubishi jest odnotowana i ma potwierdzenie w książce serwisowej Twojego samochodu. Dysponujesz historią napraw i przeglądów, które tworzą wiarygodne źródło informacji dla użytkownika i przy sprzedaży.

Zapisz się na wizytę w ASV LIDER

Zgody

Wolisz kontakt telefoniczny?

Twój samochód odmówił posłuszeństwa? Chcesz przekazać go w profesjonalne ręce? Zadzwoń i umów się na wizytę u naszych specjalistów.