SERWIS SAMOCHODOWY

Powierz swój samochód najlepszym

Serwis samochodowy ASV LIDER składa się z grupy młodych osób, posiadających bez wątpienia olbrzymie doświadczenie zawodowe. Mimo tego, co nasza nazwa sugeruje, jesteśmy związani nie tylko z marką Mitsubishi, ale również z innymi markami pojazdów. Ze względu na system obowiązujący w firmie, ciągle podnosimy kwalifikacje oraz umiejętności zawodowe pracowników – przede wszystkim poprzez aktywny udział w szkoleniach organizowanych przez Mitsubishi Motors Corporation Car Polska oraz Polską Izbę Motoryzacyjną.

Serwis w swej działalności wykorzystuje także najwyższej klasy przyrządy i urządzenia renomowanych firm. W związku z tym, naprawy główne podzespołów dokonywane są za pomocą profesjonalnych przyrządów, które wymagane są przez producenta marki Mitsubishi. W szczególności warto zauważyć, że ASV Lider jest jedną z niewielu stacji Mitsubishi Motors Corporation w Polsce, która wyposażona jest w pełny pakiet oprzyrządowania specjalistycznego.

Ponadto, układy jezdne samochodów są weryfikowane i naprawiane przy wykorzystaniu: linii diagnostycznej podwozia Profi firmy Maha oraz elektronicznego pomiaru geometrii Microline 4000 firmy Beissbarth.

Zlecając naprawy i przeglądy w autoryzowanym serwisie Mitsubishi masz pewność, że do napraw używamy np. oryginalnych części zamiennych oraz akcesoriów i narzędzi. Rzecz jasna – zawsze korzystamy z aktualnego i bezpiecznego oprogramowania.

Certyfikat ASV Lider przyznany przez Mitsubishi
Świadectwo autoryzacji ASV Lider
Ocena ASV Lider przez klientów

Dlaczego warto korzystać z autoryzowanego serwisu?

Zostawiasz samochód w dobrych rękach

Inaczej mówiąc, tylko Mitsubishi odpowiada i gwarantuje najwyższe kwalifikacje mechaników. Ponadto, każdy z nich przechodzi co roku wszechstronne szkolenia praktyczne i teoretyczne. Co więcej, dysponujemy stale aktualizowaną bazą danych w zakresie informacji technicznych o wszystkich modelach samochodów marki Mitsubishi.

Doceniamy naszych klientów

Z tego powodu autoryzowane serwisy zawsze oferują atrakcyjne promocje dla stałych klientów.

Korzystamy z oryginalnych części i oprogramowania

Tym samym, zlecając naprawy i przeglądy w autoryzowanym serwisie Mitsubishi masz pewność, że do napraw używamy oryginalnych części zamiennych oraz akcesoriów i narzędzi, a w dodatku – korzystamy z aktualnego i bezpiecznego oprogramowania.

Dokumentujemy historię twojego samochodu

Co ważniejsze, każda wizyta w serwisie Mitsubishi jest odnotowana i ma potwierdzenie w książce serwisowej Twojego samochodu. Oprócz tego, dysponujesz historią napraw i przeglądów, które tworzą wiarygodne źródło informacji dla użytkownika i przy sprzedaży.

serwis samochodowy

Zapisz się na wizytę w ASV LIDER

Zgody

Wolisz kontakt telefoniczny?

Twój samochód odmówił posłuszeństwa? Chcesz przekazać go w profesjonalne ręce? Zadzwoń i umów się na wizytę u naszych specjalistów.