Mitsubishi
Eclipse Cross PHEV

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV – Elektryczny & Hybrydowy

Nowy Mitsubishi Eclipse Cross PHEV – awangardowa stylistyka z japońskim DNA. Jedyny taki SUV coupe plug-in na rynku. Zaskakuje bezkompromisową stylistyką z wysmakowanymi detalami, ultranowoczesnym wzorem lamp i trzema poziomami stylizacji zewnętrznej. Auto dla indywidualistów, którzy chcą wyróżnić się w tłumie i poczuć niezrównany komfort podróży hybrydą plug-in.
your 360 images
Mitsubishi Eclipse Cross PHEV - Logo

Automatyczny wybór trybu jazdy

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV - Tryb elektryczny

Tryb elektryczny

Silniki elektryczne napędzają samochód, czerpiąc energię z baterii. Zużycie paliwa i emisja CO, są wówczas zerowe. Napęd działający w tym trybie jest cichy, ekologiczny i dostarcza dużej mocy. Prędkość maksymalna wynosi około 135 km/h, a zasięg w tym trybie wynosi do 45-55 km wg WLTP.
Mitsubishi Eclipse Cross PHEV - tryb szeregowy

Tryb szeregowy

Napęd elektryczny wspomagany jest silnikiem spalinowym, który służy jako generator ładując baterię. Aktywuje się gdy poziom naładowania baterii jest niski oraz w sytuacjach zwiększonego zapotrzebowania na moc.
Mitsubishi Eclipse Cross PHEV - tryb równoległy

Tryb równoległy

Napęd spalinowy wspomagany jest silnikami elektrycznymi np. przy dużej prędkości i maksymalnemu zapotrzebowaniu na moc. Auto generuje łącznie 188 KM mocy zapewniając dynamikę i przyjemność z jazdy.

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV – PODEJMIJ NASTĘPNY KROK

 

Auto zasilane słońcem

Panele fotowoltaiczne pozwalają wykorzystać energię słońca do generowania energii elektrycznej, którą można ładować akumulator trakcyjny. Doradcy w salonach Mitsubishi zostali dokładnie przeszkoleni nie tylko z zakresu elektromobilności, ale mają także rozległą wiedzę na temat instalacji fotowoltaicznych. Doradzą w zakresie kalkulacji jej mocy, efektywności, budowy, czy wyboru dostawcy. Pozwoli to stworzyć swój własny ekosystem z hybrydą plug-in, by oszczędzać, ładować słońcem i być bardziej eko.
Panele fotowoltaiczne - Mitsubishi Eclipse Cross PHEV
System Twin Motor 4WD

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV – napęd 4×4 S-AWC Znakomita kontrola i stabilność

Eclipse Cross PHEV jest wyposażony standardowo w system Twin Motor 4WD współpracujący z unikalnym, zintegrowanym systemem kontroli dynamiki pojazdu S-AWC (Super All Wheel Control). Zaawansowane sterowniki monitorują tor ruchu samochodu i są w stanie płynnie rozdzielać napęd pomiędzy przednią a tylną oś, a nawet dobrać siłę hamowania oddzielnie dla każdego z 4 kół. Poprawia to zdolności samochodu do podążania wytyczonym przez kierowcę torem jazdy w zakrętach i podczas utraty przyczepności na śliskich nawierzchniach.

Elektryczny i hybrydowy z możliwością jazdy w 3 trybach

Eclipse Cross PHEV wyróżnia możliwość jazdy w trybie elektrycznym, hybrydowym szeregowym oraz hybrydowym równoległym. To jakby 3 auta w jednym. Auto ma pojemną baterię – 13,8 kWh. Ilość zgromadzonej w niej energii zapewnia zasięg do 55km według normy WLTP w trybie elektrycznym EV . Samochód jest cichy, komfortowy, dynamiczny i oszczędny.

Tryby jazdy Eclipse Cross PHEV
Zaparkowany samochód Mitsubishi Eclipse Cross PHEV

Elastyczna wydajność 4WD, Twin Motor

W trybie hybrydowym szeregowym, którym wyróżnia się Eclipse Cross PHEV, silnik spalinowy, wysokowydajny, pracujący w cyklu Atkinsona napędza generator, który produkuje energię ładującą baterię. Zasila ona oba silniki elektryczne. Oferują one wysoki moment obrotowy już od samego startu. Po wciśnięciu pedału przyspieszenia auto bez zwłoki rusza z miejsca z dynamiką wyższą, niż typowe auta w tej klasie. Dzięki temu manewry stają się szybsze i bezpieczniejsze. Mitsubishi Eclipse Cross PHEV tak samo jak samochody czysto elektryczne nie ma skrzyni biegów, co zapewnia płynne przyspieszanie bez szarpnięć wywoływanych zmianą przełożeń.

Aktywne chłodzenie baterii podczas ładowania

Mitsubishi Motors posiada ponad 50-letnie doświadczenie w konstruowaniu elektrycznych układów napędowych. Bateria napędowa w Eclipse Cross PHEV została wyposażona dodatkowo w system chłodzenia i to zarówno dla szybkiego trybu ładowania, jak i standardowego, z domowego gniazdka. Sprawia to, że jest ona niezwykle odporna na przegrzanie, co pozwala cieszyć się pełnymi parametrami akumulatora przez długi czas i pełnym bezpieczeństwem procesu ładowania.

Ladowanie Eclipse Cross PHEV
Zdalne zarządzanie samochodem

Aplikacja do zdalnego zarządzania samochodem

Przyjemny chłód w upalny dzień, a może komfortowe ciepło w mroźny poranek? Z Mitsubishi Eclipse Cross PHEV to możliwe. Auto posiada funkcję chłodzenia i ogrzewania postojowego. Aplikacja na smartfony pozwala na zdalne ustawienie temperatury podczas postoju samochodu. Dzięki niej możesz również zarządzać czasem ładowania akumulatora i uruchomić proces o dowolnej godzinie, np. w nocy, kiedy stawki za energię elektryczną mogą być niższe.

Gniazdo 230V w przestrzeni bagażowej

Wybrane specyfikacje Mitsubishi Eclipse Crossa PHEV są wyposażone w gniazdko elektryczne 230V umożliwiające podłączenie różnych urządzeń elektrycznych o mocy do 1500W przekształcając auto w swoisty magazyn energii. Użyj wyobraźni i wykorzystaj tę unikalną funkcję na swój sposób. Mały koncert Twojego zespołu pod gwiazdami na polanie dla znajomych? Czemu nie!

Mitsubishi Eclipse Crossa PHEV podczas jazdy
Gwarancja fabryczna

Gwarancja spokoju

Eclipse Cross PHEV to pojazd niezwykle dopracowany i przetestowany w każdych warunkach. Potwierdzeniem najwyższej jakości wykonania jest 5-letnia gwarancja fabryczna z limitem do 100 000 kilometrów. Z kolei bateria trakcyjna, która jest sercem tego elektryczno-hybrydowego SUV-a, podlega 8-letniej gwarancji, a limit kilometrowy wynosi aż 160 000.

Najlepszy serwis w Dolnośląskiem

Zakup nowego Mitsubishi w ASV Lider to gwarancja, że o Twoje auto będą dbać najlepsi specjaliści. Nasz autoryzowany serwis Mitsubishi jest najlepszym w województwie dolnośląskim według klientów, którzy ocenili nas w serwisie Google.
Ocena klientów ASV Lider w Google

Jesteś zainteresowany zakupem? Zostaw nam swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą!

Wolisz kontakt telefoniczny? Zadzwoń!