Serwisowanie auta bez wychodzenia z domu

W czasach pandemii szczególnie powinniśmy dbać o nasze zdrowie. Z tego względu firma Mitsubishi umożliwia skorzystanie z usług serwisowych w odpowiedni sposób, ograniczając kontakt fizyczny i z zapewnieniem dodatkowych środków bezpieczeństwa.
 

Dlaczego warto skorzystać z Door to Door?

To nowoczesny sposób obsługi samochodów, który umożliwia serwisowanie pojazdu bez wychodzenia z domu. W jaki sposób to działa? To proste:

Krok 1: Ustal termin wizyty z Twoim serwisem Mitsubishi

Skontaktuj się z nami, aby umówić dogodny termin serwisu. Elastyczność czasowa jest w Twoich rękach, dostosuj wizytę do swojego planu.

Krok 2: Pracownik serwisu przyjedzie do Ciebie

W wyznaczonym dniu doświadczony technik z naszego serwisu przyjedzie pod Twoje drzwi. Przekazujesz mu kluczyki i dokumenty samochodu — resztą zajmiemy się my.

Krok 3: Wykonamy przegląd okresowy i inne usługi

Nasi specjaliści dokładnie zanalizują Twój pojazd, wykonując przegląd okresowy oraz wszelkie inne usługi, których może wymagać. Diagnozujemy i naprawiamy ewentualne usterki.

Krok 4: Odstawimy samochód po usłudze w uzgodnione przez Ciebie miejsce

Po zakończeniu prac serwisowych Twój samochód zostanie dostarczony z powrotem pod wskazany przez Ciebie adres. Decydujesz, gdzie chcesz odebrać swoje auto.

Usługa Door to Door to nie tylko wygoda, ale także gwarancja bezpieczeństwa w trudnych czasach. Dzięki niej, serwisowanie samochodu staje się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Oszczędzasz czas, unikasz zbędnych kontaktów, a jednocześnie dbasz o sprawność i bezpieczeństwo swojego pojazdu.

ASV Lider Wrocław – Stacja Kontroli Pojazdów

W ASV Lider Wrocław gwarantujemy kompleksową obsługę pojazdów na najwyższym poziomie. Jako Stacja Kontroli Pojazdu z wieloletnim doświadczeniem, zapewniamy fachowe podejście do każdego klienta. Dzięki zaawansowanym technologiom i sprzętowi diagnostycznemu jesteśmy w stanie szybko i skutecznie przeprowadzić wszelkie niezbędne badania techniczne. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 
Badanie oraz naprawa pojazdu Door to Door