Mitsubishi Motors - kontrola przed zimą
Przed nami trudny dla kierowców i pojazdów jesienno-zimowy czas. Firma Mitsubishi Motors, pamiętając o bezpieczeństwie swoich klientów, oferuje do 17 grudnia bezpłatną kontrolę modeli tej marki. Propozycja stanowi uzupełnienie istniejącego Zobowiązania Serwisowego Mitsubishi – marki znanej od lat z wysokiego poziomu obsługi klientów i niezawodności produktów. Dla właścicieli samochodów spod znaku Trzech Diamentów przygotowano także specjalną ofertę zakupu opon zimowych i 15-procentową zniżkę na zakup wybranych oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.

Bezpłatna Kontrola Mitsubishi przed zimą

Każdy klient Mitsubishi Motors, myślący o przygotowaniu samochodu do bezpiecznych podróży w okresie jesienno-zimowym, może do 17 grudnia 2022 roku skorzystać z bezpłatnej, kompleksowej kontroli 25 najważniejszych podzespołów pojazdu. Firma oferuje wykonanie testu akumulatora i sprawdzenie jego ogólnej kondycji oraz parametrów prądu rozruchu i prądu ładowania. Oferta obejmuje także test poprawności przełączania biegów, działania sprzęgła, pedału hamulca, hamulca postojowego, sygnału dźwiękowego oraz zestawu wskaźników i oświetlenia zewnętrznego, a także spryskiwaczy reflektorów, stanu pasków osprzętu i przewodów w komorze silnika, przewodów hamulcowych i paliwowych, filtra powietrza, układu wydechowego, zużycia klocków hamulcowych i tarcz, działanie spryskiwaczy szyb i wycieraczek. Sprawdzany jest poziom płynów: hamulcowego, sterowania sprzęgłem, układu wspomagania, chłodzącego, spryskiwaczy oraz oleju silnikowego, jak również szczelność układu chłodzenia. Kontrola dotyczy daty ważności gaśnicy i zestawu naprawczego opony. Dla klientów, którzy zlecą usunięcie usterki wykrytej podczas kontroli, przygotowano w prezencie praktyczną matę ochronną na przednią szybę.

 

Rabat do 15% na oryginalne części zamienne i akcesoria Mitsubishi

Właściciele samochodów Mitsubishi, decydujący się na bezpłatną kontrolę przed zimą, mogą skorzystać z wielu atrakcyjnych ofert specjalnych. Nawet o 15% taniej można zakupić akumulatory oraz oryginalne części Mitsubishi, a wśród nich: tarcze i klocki hamulcowe, filtry powietrza (w tym z grupy VSP, tańsze dedykowane do samochodów po gwarancji) , pyłkowe (w tym z grupy VSP, tańsze dedykowane do samochodów po gwarancji) oraz pióra wycieraczek i komplety piór wycieraczek płaskich a także przydatne w zimie, oryginalne akcesoria Mitsubishi* – belki dachowe, uchwyty na narty i snowboard, kuwety bagażnika, dywaniki gumowe, chlapacze oraz folie i nakładki ochronne tylnych zderzaków.

*Oferta zakupu akcesoriów nie dotyczy samochodów nowych i produktów objętych innymi promocjami.

Szczegóły Nieodpłatnej Kontroli Mitsubishi przed Zimą można odnaleźć na specjalnej stronie: https://www.mitsubishi.pl/serwis/zimowa-oferta-mitsubishi

 

Wyjątkowe Zobowiązanie Serwisowe Mitsubishi

Zobowiązanie Serwisowe Mitsubishi obejmuje wszystkie samochody i wybrane, oryginalne akcesoria Mitsubishi, zakupione od 1 stycznia 2020 roku w polskiej autoryzowanej sieci Mitsubishi Motors. Służy połączeniu i rozszerzeniu obecnej oferty posprzedażnej marki bez dodatkowych kosztów. Opiera się ono na 4 filarach:

  • 5-letniej gwarancji producenta do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej) – MMC była pierwszą japońską marką, która w 2015 roku zaoferowała w Europie 5-letnią gwarancję producenta, która do dziś jest jedną z najatrakcyjniejszych na europejskim rynku ze względu na szeroki zakres i długość ochrony. Mitsubishi jest jedną z 2 marek z Japonii, które oferują 5-letnią gwarancję, tymczasem modele marek europejskich objęte są na ogół gwarancją 2-letnie. Dłuższa gwarancja to niższe ogóle koszty eksploatacji, wyższa wartość samochodu przy jego odsprzedaży i nieocenione poczucie bezpieczeństwa w przypadku awarii pojazdu. 5-letnia gwarancja to wiarygodne referencje stanu pojazdu pogwarancyjnego – klienci cenią długą historię serwisowania auta w Autoryzowanych Serwisach Mitsubishi i montaż oryginalnych części podczas likwidowania usterek na koszt producenta.
  • nowej, 5-letniej gwarancji na wybrane oryginalne akcesoria do przebiegu 100 000 km (w zależności co nastąpi wcześniej) – jest ona pierwszym takim programem w branży, nadal rzadko spotykanym w ofertach innych marek.
  • 5-letniej gwarancji Mitsubishi Assistance Program bez limitu przebiegu – cenna usługa assistance oznacza bezpłatną pomoc w przypadku awarii mechanicznej lub elektrycznej, wypadku drogowego, problemu z paliwem (opróżnienia zbiornika pomiędzy stacjami tankowania, zatankowania zanieczyszczonego lub niewłaściwego paliwa), zagubienia, złamania lub zatrzaśnięcia w aucie kluczyków, przebicia lub uszkodzenia opony, kradzieży lub jej prób i wandalizmu. MAP zapewnia pomoc 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w całej Europie przez 5 lat od zakupu nowego samochodu Mitsubishi, niezależnie od jego przebiegu.
  • usłudze nieodpłatnej kontroli stanu pojazdu** – to niespotykana w branży propozycja, w ramach której posiadacze aut Mitsubishi – w tym także pojazdów po gwarancji, mogą skorzystać z bezpłatnej kontroli 25 punktów samochodu.

Więcej informacji na temat Zobowiązania Serwisowego Mitsubishi można znaleźć na stronie: https://www.mitsubishi.pl/uslugi/zobowiazanie-serwisowe-mitsubishi

**Nieodpłatna usługa kontroli stanu pojazdu jest usługą czasową, dostępną u wybranych dealerów Mitsubishi i nie obejmuje napraw ani wymiany części. Nie może być łączona z usługą przeglądu pojazdu i nie może się odbywać częściej, niż raz na 3 miesiące w stosunku do konkretnego pojazdu.

 

7 lat i 200 000 km ochrony i spokoju

Dealerzy Mitsubishi Motors w Polsce oferują możliwość wykupienia w atrakcyjnej cenie 2-letniej Ochrony Pogwarancyjnej, która umożliwia beztroskie korzystanie z pojazdu przez 2 lata po wygaśnięciu gwarancji producenta. Daje to możliwość bezpłatnych napraw samochodów w ciągu kolejnych 2 lat lub do przebiegu 200 000 kilometrów (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej) w Autoryzowanych Serwisach Mitsubishi na terenie Europy bez zbędnych formalności. Walorem dodatkowym przedłużonej gwarancji jest wykorzystanie oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych w ewentualnych naprawach. To jedna z najatrakcyjniejszych ofert na rynku, zapewniająca bezpieczne użytkowanie samochodów Mitsubishi nawet przez 7 lat od momentu zakupu. Zdecydowanie podnosi także wartość pojazdów marki Mitsubishi na rynku aut używanych, co jest istotne przy sprzedaży pojazdu. Więcej informacji na temat 2-letniej Ochrony Pogwarancyjnej Mitsubishi można znaleźć na stronie: https://www.mitsubishi.pl/serwis/plus-2-lata-ochrony-pogwarancyjnej

 

O Mitsubishi Motors:

Mitsubishi Motors Corporation to działający w branży motoryzacyjnej producent o zasięgu międzynarodowym, z siedzibą w Tokio, który zbudował konkurencyjną przewagą na rynku pojazdów typu SUV i pick-up oraz elektrycznych i hybryd ładowanych z gniazdka PHEV. Firma w roku 2009 wprowadziła na rynek pierwszy masowo produkowany pojazd elektrycznyi-MiEV, a następnie w roku 2013 model OUTLANDER PHEV – lidera rynków w Japonii i Europie w segmencie hybryd ładowanych z gniazdka. Mitsubishi Motors jest podmiotem globalnym, dzięki zakładom produkcyjnym w Japonii, Tajlandii, Chinach, Indonezji i Filipinach, w których zatrudnia łącznie 30 000 pracowników. Modele takie jak PAJERO SPORT / MONTERO SPORT, TRITON / L200 i OUTLANDER mają ważny udział w budowaniu pozycji firmy. Globalna wielkość sprzedaży Mitsubishi Motors w roku fiskalnym 2018 wyniosła 1 244 000 egzemplarzy, a sprzedaż netto 2,51 biliona jenów. Spółka MMC jest notowana na giełdzie w Tokio.

 

Oryginalny artykuł pochodzi ze strony press.mitsubishi.pl