ASV Lider Wrocław – Kompleksowe Naprawy Powypadkowe

Nieszczęśliwy wypadek może zdarzyć się każdemu z nas, jednak naprawa uszkodzonego nadwozia nie musi być uciążliwym doświadczeniem. ASV Lider to miejsce, gdzie profesjonalne kompleksowe naprawy powypadkowe stają się rzeczywistością dzięki nowoczesnym technologiom, a także doświadczonej ekipie specjalistów.

Naprawy Powypadkowe – Co oferujemy?

Nasze usługi naprawy nadwozia opierają się na zaawansowanym komputerowym systemie Super Satelite firmy AUTOROBOT — to gwarancja precyzyjnego odtworzenia bryły pojazdu. Do napraw używamy oryginalnych części zamiennych, akcesoriów i narzędzi oraz korzystamy z aktualnego i bezpiecznego oprogramowania. Warto pamiętać, że każda wizyta w autoryzowanym serwisie Mitsubishi jest rejestrowana i ma potwierdzenie w książce serwisowej Twojego samochodu.

Zapewniamy rzetelną ocenę wszelkich uszkodzeń, a także precyzyjny kosztorys naprawy, który odbywa się na podstawie systemu Audatex (jest akceptowany przez wszystkie firmy ubezpieczeniowe). Nasze wielkogabarytowe, bezpyłowe kabiny lakiernicze (firma posiada łącznie cztery) oraz dwie bezpyłowe kabiny przygotowawcze zapewniają najwyższą jakość usług lakierniczych. Wspieramy się również zaawansowanym systemem mieszalni lakierów SIKKENS, który umożliwia precyzyjny dobór kolorów, gwarantując doskonałe efekty końcowe. W autoryzowanym serwisie Mitsubishi ASV Lider, holowanie pojazdu jest w cenie naprawy, a rozliczenia bezgotówkowe zapewniają wygodę i przejrzystość całego procesu.

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne promocje.

Bezpieczeństwo i komfort klientów jest naszym priorytetem

Zaufaj profesjonalistom z ASV Lider i oddaj swoje auto w ręce ekspertów. Dzięki naszym kompleksowym naprawom powypadkowym, Twój pojazd wróci na drogę w doskonałej formie. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, że naprawa auta może być szybka, profesjonalna, a także bezproblemowa!

CO NAJWAŻNIEJSZE – OFERUJEMY SAMOCHÓD ZASTĘPCZY NA CZAS TRWANIA NAPRAWY

KOMPLEKSOWE NAPRAWY POWYPADKOWE - OFERTA
ASV LIDER - KONTAKT