Witamy w sezonie wiosennych ofert Mitsubishi, gdzie troszczymy się o Twój samochód tak, jak zasługuje! Od 19 kwietnia do 10 czerwca 2022 roku czeka na Ciebie szereg atrakcyjnych promocji. Wiosenna oferta Mitsubishi to doskonały okres, aby zadbać o kondycję techniczną swojego pojazdu.

 

Co oferujemy?

W ramach tej wyjątkowej promocji oferujemy nieodpłatną usługę kontroli stanu technicznego twojego samochodu. Do tego za jej wykonanie otrzymasz uroczy prezent – wachlarz, który przyda się podczas nadchodzących ciepłych dni.

Dodatkowo, dla tych, którzy pragną zadbać o świeże i zdrowe powietrze we wnętrzu swojego pojazdu, proponujemy profesjonalne czyszczenie klimatyzacji metodą firmy TUNAP oraz wymianę filtra przeciwpyłkowego za jedyne 229 zł.

Jeśli planujesz zakup oryginalnych części i akcesoriów do swojego Mitsubishi, teraz jest idealny moment! Skorzystaj z rabatu do 15% na wybrane oryginalne części, dzięki czemu utrzymasz swoje auto w doskonałej kondycji.

 

Zadbaj o Swój Mitsubishi

Nie przegap okazji na wiosenne odświeżenie swojego Mitsubishi! Zajrzyj do naszego autoryzowanego serwisu w okresie od 19 kwietnia do 10 czerwca 2022 roku i ciesz się jazdą z jeszcze większą przyjemnością.

Wiosenna oferta Mitsubishi — zadbaj o swoje auto, a my zadbamy o Twój komfort na drodze!

ASV LIDER Wrocław Stacja kontroli pojzdu. Umów się na wizytę już dziś!