ASV Lider został uznany za najlepszy autoryzowany serwis Mitsubishi we Wrocławiu wśród klientów w serwisie Google. Firma dziękuje za zaufanie i serdecznie zaprasza do dalszego korzystania z usług doświadczonych specjalistów.
 

Najwyższej Klasy Sprzęt i Narzędzia

ASV Lider to serwis, który inwestuje w najnowocześniejszy sprzęt a także w narzędzia renomowanych firm. Korzysta przede wszystkim z profesjonalnych przyrządów zgodnych z wymaganiami producenta marki Mitsubishi. To stawia serwis wśród niewielu stacji Mitsubishi Motors Corporation w Polsce wyposażonych w pełny pakiet oprzyrządowania specjalistycznego.

Gwarancja Używania Oryginalnych Części i Akcesoriów

Klienci ASV LIDER mogą mieć pewność, że do naprawy ich samochodów firma używa wyłącznie oryginalne części zamienne, akcesoria, a także narzędzia. Firma podkreśla znaczenie używania komponentów zgodnych z normami producenta, co bez wątpienia wpływa na trwałość i niezawodność pojazdu.

Kwalifikacje Mechaników i Atrakcyjne Promocje

Tylko w autoryzowanym serwisie Mitsubishi masz gwarancję najwyższych kwalifikacji mechaników. Regularne szkolenia praktyczne i teoretyczne, jakie przechodzą, zapewniają im up-to-date wiedzę. Dla stałych klientów firma oferuje atrakcyjne promocje, doceniając lojalność i zaufanie.

Pełna Historia Twojego Samochodu

Każda wizyta w ASV LIDER jest starannie odnotowywana i udokumentowana w książce serwisowej klienta. Historia napraw i przeglądów tworzy wiarygodne źródło informacji dla użytkownika, a także staje się cennym dokumentem przy ewentualnej przyszłej sprzedaży pojazdu.

Najlepszy autoryzowany serwis Mitsubishi we Wroclawiu
ASV Lider na mapie

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem – „KOMPLEKSOWE NAPRAWY POWYPADKOWE